Dom i wnętrze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fotowoltaika - kto z forumowiczów już ma taką instalację

4 posters

Go down

Fotowoltaika - kto z forumowiczów już ma taką instalację Empty Fotowoltaika - kto z forumowiczów już ma taką instalację

Pisanie by Pstryczka Sob Mar 06, 2021 1:04 pm

Fotowoltaika - kto z forumowiczów już ma taką instalację?
Pytam bo chciałabym żeby ktoś polecił firmę, która porządnie i w dobrej cenie wykona taką isntalcję?
Pstryczka
Pstryczka

Liczba postów : 73
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika - kto z forumowiczów już ma taką instalację Empty Re: Fotowoltaika - kto z forumowiczów już ma taką instalację

Pisanie by Dominika35 Sob Mar 13, 2021 10:52 am

Ja nie mam, ale rodzice niedawno zlecali montaż fotowoltaiki w firmie hymon, tu masz namiar na nich https://hymon.pl/serwis-i-montaz/ i powiem Ci że praca wykonana bardzo rzetelnie, drobiazgowo i świetnie, wiec mogę polecić.
A przy tym mają dobre wsparcie na etapie całego robienia paneli słonecznych więc dużo można się od nich dowiedzieć

Dominika35

Liczba postów : 82
Join date : 22/03/2014

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika - kto z forumowiczów już ma taką instalację Empty Re: Fotowoltaika - kto z forumowiczów już ma taką instalację

Pisanie by dzesi Sob Cze 12, 2021 10:52 am

Moi rodzice calkiem niedawno zakladali taka instalacje fotowoltaiczna z firma Passive Instal. Super ekipa, pomogli moim rodzicom wybrac najlepsze panele i dodatkowo zasugerowali im udzial w programie moj prad, dzieki czemu udalo sie zyskac dofinansowanie Smile

dzesi

Liczba postów : 13
Join date : 29/06/2019

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika - kto z forumowiczów już ma taką instalację Empty Re: Fotowoltaika - kto z forumowiczów już ma taką instalację

Pisanie by KamilaNNNa Czw Mar 31, 2022 3:51 pm

Ja mam instalację już ponad rok i działa wszystko bez zarzutu. Opłacalność mega. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się założyć panele. Wszystkim u mnie zajęli się oni - https://calma.pl/ . Polecam tę firmę, bo działają kompleksowo, od montażu po załatwienie wszelkich formalności z zakładem energetycznym. Naprawdę niczym nie trzeba się przejmować, oni zajmują się wszystkim.

KamilaNNNa

Liczba postów : 30
Join date : 11/09/2019

Powrót do góry Go down

Fotowoltaika - kto z forumowiczów już ma taką instalację Empty Re: Fotowoltaika - kto z forumowiczów już ma taką instalację

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach