Dom i wnętrze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pomysł na biznes wnętrzarski

3 posters

Go down

Pomysł na biznes wnętrzarski Empty Pomysł na biznes wnętrzarski

Pisanie by Gizel Sro Gru 20, 2017 10:02 pm

Myślę o tym, żeby zarejestrować własną działalność i zająć się tym, co kocham, czyli wnętrzami, ale na własną ręke, a nie ma etacie.
Czy spółki na sprzedaż to faktycznie opcja, która  faktycznie pozwala uniknąć całej bieganiny związanej z rejestracją działalności?
Wygląda to bardzo profesjonalnie, spółka dobierana jest po głębokiej analizie potrzeb klienta.
Czy coś jeszcze możecie dodać, jeśli macie doświadczenia z takim sposobem startu w biznesie?

Gizel

Liczba postów : 37
Join date : 19/09/2014

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes wnętrzarski Empty Re: Pomysł na biznes wnętrzarski

Pisanie by ynos89 Czw Paź 18, 2018 11:32 am

Do tej pory nie spotkałem się z tego typu produktem, więc nie bardzo jestem w stanie ci coś doradzić. Wydaje mi się, że czasy trochę się zmieniły i mimo wszystko jest dużo prościej o własną działalność niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Myślę, że w ciągu kilku dni możesz zarejestrować swoją firmę, więc nie jest to zbyt długi czas. Moim zdaniem ważniejsze od rodzaju czy sposobu otwarcia tego typu działalności jest sprzęt na którym będziesz pracować. Nie oszukujmy się, ale przy projektowaniu i wykańczaniu wnętrz potrzeba wysokiej jakości sprzętu, który poradzi sobie z każdym, nawet najbardziej wymagającym zadaniem. Od siebie mogę polecić ci markę Husqvarna. W ich ofercie znajdziesz produkty takiej jak np. przecinarki, narzędzia diamentowe czy nawet wyciągarki do szlamu. Sam mam kilka maszyn od nich i wiem, że jeszcze długo będę z nich korzystał. Gdyby zainteresowało cię to co napisałem, to więcej szczegółów na temat ich oferty znajdziesz na stronie - https://www.husqvarnacp.com/pl/narzedzia-diamentowe/

ynos89

Liczba postów : 85
Join date : 14/09/2017

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes wnętrzarski Empty Re: Pomysł na biznes wnętrzarski

Pisanie by Adaśka Sro Paź 27, 2021 1:16 pm

Bardzo wazne jest by zainwestować w rozwój firmy i jak najlepsze dotarcie do klienta. Zastanów się, co mogło by sprawić, że trafisz do większej ilości osób. Teraz chyba najbardziej trafne jest call center. Możesz w ten sposób pozyskać bardzo wielu klientów, a dzięki takiemu oprogramowaniu https://focustelecom.pl/focus-contact-center-4/ , bedzie to bardzo sprawnie funkcjonowało.

Adaśka

Liczba postów : 282
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Pomysł na biznes wnętrzarski Empty Re: Pomysł na biznes wnętrzarski

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach