Dom i wnętrze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zmieniacie dekoracje świąteczne?

+3
Adaśka
Gosposia111
Pstryczka
7 posters

Go down

Zmieniacie dekoracje świąteczne? Empty Zmieniacie dekoracje świąteczne?

Pisanie by Pstryczka Pon Mar 31, 2014 8:32 pm

Zmieniacie dekoracje świąteczne co roku?
ja w sumie zawsze wieszam na choince to samo i niespecjalnie chce mi się wydziwiać
Pstryczka
Pstryczka

Liczba postów : 73
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Zmieniacie dekoracje świąteczne? Empty Re: Zmieniacie dekoracje świąteczne?

Pisanie by Gosposia111 Czw Cze 12, 2014 1:49 pm

Niby to samo, ale co roku jakieś nowe elementy dokupuje Smile Smile Smile Smile 

Gosposia111

Liczba postów : 25
Join date : 23/05/2014

Powrót do góry Go down

Zmieniacie dekoracje świąteczne? Empty Re: Zmieniacie dekoracje świąteczne?

Pisanie by Adaśka Pią Kwi 21, 2017 3:01 pm

Staram się co roku zmieniać dekoracje w domu bo coś fajnego zawsze gdzieś znajde. Jednak najwiecej inspiracji daje mi się znaleźć tutaj http://desideradesign.pl/kolekcja/nowosci. takie fajne dodatki do domu mogę potem cikawie wykorzystać.

Adaśka

Liczba postów : 282
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Zmieniacie dekoracje świąteczne? Empty Re: Zmieniacie dekoracje świąteczne?

Pisanie by kostek98 Czw Wrz 14, 2017 8:17 am

Ja mam co roku te same ozdoby, ale często inaczej je stawiam. To znaczy stroik trochę zmienię i przerobię. Bombki pozamieniam i pomieszam z innymi. A mam ich niezłą kolekcję co sprawia, że co roku część z nich jest nie używana. Czasem zmienię łańcuch na choince i już inaczej wygląda. Najwyżej nowe serwetki dokupię, bo moja żona zawsze się skarży, że ma tylko dwie świąteczne obrusy i to jeszcze takie stare. Ale staram się niczego nie dokupywać, bo jednak nie są to tanie rzeczy

kostek98

Liczba postów : 30
Join date : 14/09/2017

Powrót do góry Go down

Zmieniacie dekoracje świąteczne? Empty Re: Zmieniacie dekoracje świąteczne?

Pisanie by Malda Pon Lut 12, 2018 8:38 am

Ja jak to kobieta uwielbiam takie duperele. Po pierwsze zawsze na okres świąt sama robię sobie sobie świąteczne paznokcie. A że na takich stronach jak jest pełno pomysłów, to co roku są one inaczej ozdobione. Do tego co roku zawsze coś dokupuję. Dlatego też mój dom mimo, że używam w większości tych samych ozdób to wygląda to inaczej. Z resztą mam niezłą kolekcję ozdób przez co mogę spokojnie je wymieniać i zmieniać co dwa lata. Dlatego też zawsze wszyscy co mnie odwiedzają na święta to wydaje się im, że mam co roku nowe ozdoby. Wiecie jeszcze z poprzedniego roku jako tako je kojarzą, ale po dwóch latach kompletnie nie.

Malda

Liczba postów : 1
Join date : 12/02/2018

Powrót do góry Go down

Zmieniacie dekoracje świąteczne? Empty Re: Zmieniacie dekoracje świąteczne?

Pisanie by awajola Wto Lis 06, 2018 2:43 pm

Uwielbiam święta bożego narodzenia i praktycznie co roku kupuje nowe akcesoria i dekoracje Very Happy

awajola

Liczba postów : 2
Join date : 06/11/2018

Powrót do góry Go down

Zmieniacie dekoracje świąteczne? Empty Re: Zmieniacie dekoracje świąteczne?

Pisanie by jutka0015 Pon Lis 19, 2018 1:22 pm

Zdecydowanie zmieniam. Tzn, jeśli coś mi odpowiada i ładnie wygląda po roku, to ponownie wyciągam taką dekoracje, ale też staram się cokolwiek w niej zmienić, jakoś zmodyfikować, żeby to jednak nie było dokładnie to samo. Inna kwestia, że ograniczam ilość takich dekoracji i nie przewracam się na każdym kroku o jakieś świąteczne akcenty Very Happy

jutka0015

Liczba postów : 19
Join date : 13/11/2018

Powrót do góry Go down

Zmieniacie dekoracje świąteczne? Empty Re: Zmieniacie dekoracje świąteczne?

Pisanie by jutka0015 Pon Gru 16, 2019 11:13 am

Oczywiście, że zmieniam, bo wtedy też niskim kosztem "odświeżam" mieszkanie i mam pewność, że tak szybko mi się nie znudzi. Ale nie liczy się dla mnie ilość dekoracji, a ich jakość. Niedawno zmieniałam te jesienne na zimowe i bardziej świąteczne (kilka ładnych rzeczy udało mi się znaleźć w czasie przeglądania oferty na www.kaufland.pl i potem kupiłam je stacjonarnie w czasie innych zakupów). Mam raptem kilka świeczników i świeczek, nowy obrus, dekoracje okienne i świecący łańcuch w salonie. No i oczywiście też jest już choinka, ale to zdecydowanie wszystko i już nic więcej nie będę dostawiać Smile

jutka0015

Liczba postów : 19
Join date : 13/11/2018

Powrót do góry Go down

Zmieniacie dekoracje świąteczne? Empty Re: Zmieniacie dekoracje świąteczne?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach